Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pošta Podací lístok

Dobrý den, posielal som balík na dobierku s tým že pre peniaze si prídem na poštu ked bude balík prevzatý. Pri posielaní som na pošte vypísal podací lístok/hárok. Teraz už je balík prebratí a ja si môžem prísť na poštu pre peniaze ale problém je v tom že ja som podací lístok niekam založil a neviem ho nájsť. Otázka je: Musím pri prebratí penazí na pošte mať podací lístok ? Dajú mi peniaze aj ked ho nemám ?

Takhle to u vás fakt funguje? Normálně se k balíku přikládá vyplněná poštovní poukázka, po dodání a zaplacení se peníze převedou na konto nebo pošťák přinese poukázku, po jejimž předložení pošta vyplatí hotovost. Žádný dodací lístek pro výběr nepožadují.

urcite. parkrat som tak vyberal, kedze oznamenie o ulozeni dobierky sa stratilo, resp. mi nikdy nebolo dorucene. tak som po tyzdni prisiel na postu, ze ziadne peniaze nechodia. podla obcianskeho mi bola dobierka vyplatena. samozrejme som mal podaci listok o danej zasielke.