Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri platbe s kartou

Dobrý deň, chcel som si objednať myš cez Alzu. Chcel som platiť kartou, lenže pri platbe mi to ukázalo, že mám napísať kód, ktorý mi bol poslaný SMS správou. Lenže to tel.číslo sa vôbec nezhoduje s tým, aké som tam zadal ja svoje. Čiže tá SMS išla úplne na zlé číslo, a mne nič neprišlo. Neviete ako to zmeniť?

Ověřovací kód přijde na telefonní číslo, které je uvedeno na bankovním účtu spojeném s tou kartou.
Je úplně jedno, jaké telefonní číslo uvedeš na objednávce, to s ověřením platby přes platební bránu nesouvisí.
Požádej majitele karty, aby ti řekl kód, který dostal do SMS