Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dluhy které nasekal manžel - budu bezdomovec?

Měla sem manžela který chodil hrát automaty, chodil do celkem dobre placené práce za 20000 jako dva dohromady byste měli 34000 celkem což je v ústeckém kraji na bydlení celkem luxus, ale každý den chodil do herny a nechal klidně litr denně v herně, když mu došli peníze vzal si půjčku okolo 30000 bez doložení příjmu a šel hrát znovu. Teď sem s ním rozvedená, ale dluh je okolo 150000 bude ze mně bezdomovec? Lze ještě něco dělat?

Pokud byla půjčka realizovaná za trvání manželství tak asi se budeš podílet na následcích. Bezdomovec ? Záleží na celkové finanční situaci a podmínkách jak a kde bydlíš. Neuvádíš žádné údaje,tak nelze odpovědět. Pokud budeš "platit" podle rozhodnutí soudu,tak existuje nějaké minimum co ti musí zůstat. Nebude-li to na bydlení stačit,může nastat problém. Ale je třeba pustit víc podrobností jak a kdo případně ručil a jak se k dluhu staví manžel.