Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vyfocen radarem ve městě.

Ahoj, tak mě vyfotil ve městě radar, bylo to v noci a krásně jsem viděl jak zablikal. Jak když Vás někdo fotí na diskotéce. :D Chtěl bych se zeptat, kolik mám čekat pokutu? Vím že to nevíte, a záleží na městě kraji atd. Ale byl bych rád, kdyby jste si tipnuli, jel jsem asi 70.... Až dojde dopis napíšu, kolik jsem byl povinen zaplatit. Díky za váš čas...

Téma se zvrhlo do politiky. Lock. (mif)

Ahoj, tak už je to víc jak měsíc a stále nic. Dám tomu ještě nějaký čas a uvidím, kdyby mi něco přišlo určitě dám vědět. Asi toho mají hodně, tak si dávají na čas.
Týý jo, kdybych věděl, že se tu spustí taková diskuze vůbec bych tohle téma neotvíral. Přijde mi docela vtipné, že největšího všeználka dělá někdo, kdo se jmenuje MikeForever. :--D

Tím co spáchali, ale spoustu tehdejších pravidel porušili a taky za to následně zemřelo dalších asi 5000 lidí. Tehdejší systém to moc neschavaloval, ale stejně mají kladné ohlasy, jak je to jenom možné? Taky by mě zajímal tvůj názor na bratry Mašíny, jestli taky uměli respektovat pravidla nebo udělali správnou věc, i když byla proti pravidlům.