Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otravuje ma uchyl

Ahojte. Bývam na internáte, a už tretiu noc ma otravuje úchyl pod balkónom. Stále si po zotmení počká na to, kým pojdem fajcit, zacne ma otravovať slovne, aby som mu dala slusne povedane moj pohlavny organ, ci sa nechcem zabavit, ze sa ide na mne ukajat, a potom to realne aj robi. Čo mám robiť? Na koho sa obrátiť? už sa bojím večer hocikde íst, hoc aj len na wc na intráku. Bohužial ho neviem identifikovat lebo stojí tesne pod balkonom, nevidím ho. raz sa mi to podarilo, no ma cierne oblecenie a kapucnu. som zúfala, pomozte.

Před padesáti lety jsem jednomu otravovi pod balkónem vystřelil prakem řezák z huby. On po mě střílel vzduchovkou, takže adekvátní obrana a ani jeden z nás nebyl právně odpovědný. Také pokud je šikovné zábradlí mi může upadnou lahev a rozbít se pod balkonem, takto jsem zase přišel žilném krvácení od letícího střepu v roce 1968. O polévání vodou či něčím horším už zde bylo psáno.