Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Výpary" s počítače

Zdravím
Doufám že to snad pod toto téma patří . Nějakou dobu už mi otec řiká že když vejde do pokoje cití elektroniku prý výpary respektive s počítače a myslí si že je to škodlivé při delším dýchaní na internetu jsem o tom moc nenašel tak by mě zajímal váš názor na to škodí "Výpary s počítače" nějak zdravý celkove nebo se neni ničeho bát ? PC je novy rok a prý to cítil už i u starších pc . Děkuji za vaše rady.

Pro otce je to jasné.Syn paří hry,proto se PC odpařuje.Kdyby jsi ho měl jen na učení,třeba by nic nesmrdělo.

je to škodlivé při delším dýchaní

Prostě ti chce omezit čas u PC,abys taky vstal a dělal něco jiného.
Zkus mu říct,že tobě zase nějak smrdí vaše televize,že by u ní neměl raději moc dlouho pobývat.:-)

Zkus mu říct,že tobě zase nějak smrdí vaše televize,

- No nech byt. Uz jsi byl v obchode s TV ? Necitil jsi nic kdyz jsi vesel do obchodu ? ;-) Pocitace jdou taky citit, v kancelarich spis kafe a papir, ale v server mistnostech, nebo v servisnich kde je tech PC vic tak maji takovou svou specifickou vuni :-)
* Kazda elektronika_PCB jde pri zahrati citit (tak jak uz jednou zminené plasty_PVC, PMMA). U normalnich lidi se takové pripady ovsem resi a staci kazdodeni vyvetrani pokoje".
PS : Viz Karel, jestli nejde (citit) o neon/argon/largil tak to neres. Jestli citis neco co se pali, nebo te to stipe do nosu (tak alespon hned vis ze je to pro tebe skodlivé, nebo alergické), oci tak to vypoj a uz to nepouzivej.

Nemáte pravdu, pánové. Nově poskládané počítadlo smrdí jak podebraná pata. Kdysi jsem slyšel, že se jedná o nějaké bazmeky proti krysám na zámořských lodích ]:). Evidentní fejk jak bejk. Pravdou ovšem zůstáva, že nové pecko (hlavně prkno a grafika) smrdí minimálně dva měsíce po poskládání. Mně a mým júzrům to nevadí, otec tazatele má ale zřejmě citlivější čuchometr.