Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zuby-maly vacek misto 8ky

Zdravim jeste nez me zacnete posilat k doktorovi mam prevetivni prohlidku v lednu takze v lednu se dozvim vice ale treba se to uz nekomu stalo tak bych byl za rady rad je to maly vacek nejspise s krvi mozna puchyr (coz mi prijde jako hloupost) nepropichuju to neboli to moc to necitim ma nekdo radu jestli to propichnout nebo nechat tak do ledna a v pripade nejakych bolesti driv za doktorem? diky

Ještě vám nevyrostl 8. zub. Místo něho máte stále dáseň (jako malé děti). Někdy vyrostou až třeba po 25. roce života.
Pokud boulička nebolí, nechte ji na pokoji, nepíchejte do ní, nemačkejte ji, prostě si jí nevšímejte, nebo si do úst zavlečete infekci a o vánoční program máte postaráno.
Nechte to na zubaři. Ten vám řekne co a jak.