Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodová káva

Dobrý den chtěla bych se zeptat dělám si kávu každý den furt stejně ale teď je káva taková jen obarvená voda nemá dobrou chuť nemá žádnou "hustotu" nebo jak to nazvat žádnou barvu vždy taková na hnědlá teď jen obarvená černá voda zkusila jsem konvici vypnout i dříve jestli to není velkou teplotou vodou co jsem četla na internetu nevíte čím by to mohlo být? Myslíte že by to mohla být i špatná voda? Do teď káva byla dobrá teď se to nedá pít.

A nevěděla jsem do jaký kategorie to dát, když tak to opravte. Děkuji.

Já piju rozpustný "Velvet" pokaždé jednu zlicku kávy zaliji vodou z rychlovarný osladím jednou zlickou cukru a to je vše vždy měla dobrou chuť, pěnu, teď je to fakt jen obarvená voda a postup se nezměnil nevím jestli to může být rychlovarnou že by víc či méně vařila opravdu nevím

Je to jedno. Střelný prach zalitý vodou z konvy bude furt stejný - jednou slabší, druhdy silnější. Jedna l/zl/žička je málo (dávám tři). Chce to aspoň dvě, bez cukru, bez mléka. Hodně to pění, počkat a pak doplňovat ingredience. Bavím se o standardním dvoudecovém kafáči.

Pak je to jasné, stačí místo žličky kávy nasypat lžičku kávy... Polévku jíš žlící nebo lžící?

Pokud se nezměnila chuť použité vody (z kohoutku, z láhve?), pak je jediné vysvětlení. Rozpustný Velvet se stal ještě větší sračkou než byl dříve. Dej si radši pořádné kafe.

Jak rikal kolega - instantni kava je ativacni roztok. Clovek fakt nemuze mit nejaky prehnany ambice, rano nastartovat, to OK, ale kdyz si chci dat dobry kafe, tak bud nekde kde maji dobrej pressovac, nebo doma namelu a mrsknu frenchpress, to dela fajn kafe a nestoji to zadny velky prachy.