Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gynekologická prohlídka

Dobrý den,

přítelkyně teď byla na gynekologické prohlídce. Dělali ji stěr a výsledky jsou v pořádku. Ptal jsem se ji, co konkrétně je předmětem zkoumání. Jestli třeba i pohlavní choroby. Bohužel neví. Tak by mě zajímalo, co se zjišťuje u standardní gynekologické prohlídky. Jestli i třeba vyšetření na pohlavní choroby. Děkuji.

Obecne pohlavni choroby predmetem vysetreni nejsou. Nemalo jich by pozornosti gynekologa neuslo, ale bez nejakyho zasadniho duvodu se po nich nepatra. Takze, pokud vsechno v poradku, tak treba kapavku nejspis nema, ty by si gynekolog vsimnul, ale HIV pozitivni bejt muze, to nijak videt neni a test se standartne nedela.