Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Milujeme ty kteří nás nemilují,miluji nás ti ktere nemilujeme

Ahoj, jak docílit, aby mě druhý člověk miloval?docela hloupá otázka, já vím, a nedá se na ni jednoznačně odpovědět jelikož každý je jiný a prostě ať už je dvoum sebevíc spolu dobře tak prostě chemii neovlivní i kdyby chtěli, můj problém je, že když někoho miluji tak ten mě nemiluje a když mě někdo miluje tak ať chci sebevíc nedokážu ho také milovat, v tomhle mám smulu docela velkou, nic méně k otázce...jak docílit aby se holka do mě zamilovala když to bez pomoci nejde a chce tomu prosku člověk pomoct,nakopnout mozek slečny...kdesi jsem četl že prý k tomu stačí např: že slecne nebudu psát, nenavrhnu další schůzku..že to začne v mozku slečny pracovat(pokud tedy má nějaký zajem) víc než,abych se vnucoval...dle logického uvažování mužského mozku nesmysl...ale jak je vidět u holek logika moc nefunguje v těchto věcích...já osobně bych se bál, že prostě si bude ta holka myslet, že nemám zájem a ne že na mě bude furt myslet proč sakra nepisu a znak zamilovanosti je především neschopnost druhého vyhnat z hlavy..tak mě zajímá jaké máte další zajímavé metody jak popohnat mozek holky k zamilovanosti,děkuji

Vzpomněl jsem si na jednoho kolegu - kdysi jsme kamsi šli po nádvoří firmy co jsme měli to potěšení tam být zaměstnaní, prošla kolem nás nějaká (ale pěkná) ženská, kolega prohodil.
"Tuhle bych chtěl".
Já: "A co bys s ní dělal?"
On: "Hmmm, to je taky pravda."

Tak mne napadá: Když ti prozradím tajemství elixíru lásky, ty ho použiješ a ona se ti pověsí na krk, co s ní budeš dělat?
:-D:-D:-D:beer:

Kdybych se aspoň vyznal v něčem
Co by jí mohlo lichotit
Být, dejme tomu, potápěčem
A dáti se s ní vyfotit

Když já jsem se seznamoval s tou co mi teď visí na krku, tak jsem jen tak mimochodem prohodil, že dělám tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
ale nevím, jestli se se mnou tehdy seznámila proto nebo přes to.

žena je
od Ráje
podivnej tvor