Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odnaučit štěně čůrat doma

Zdravím všechny, Naše by se tu prosím někdo, kdo by mi poradil, jak odnaučit dvouměsíční štěně čůrat doma? Chodíme sním pravidelně ven kde se vyčůrá i vykaká, ale jakmile přijdeme domů, udělá to znovu. Na doma jsme mu pořídili plenky, ale na ty se taky nenaučil chodit. Když se někde vyčůrá, namočíme mu do toho nos a dáme mu na zadek. Tu plenku do toho namočíme a štěně na to položíme. Stejně to ale k ničemu nevede. Teď už si dovolí vyčůrat i na gauč a učurkává i při hraní, nebo když se prohází po domě. Problém je, že jsme ho koupili od strašných prasat. Troufám si říct, že i cikáni bydlí čistěji jak oni. Když jsme tam přišli, byl tam strašný smrad, bordel a špína. Oni je nechali srát a chcát úplně všude. Gauč měli úplně počůraný a nevadilo jim to. nevím, jestli už si na to pejsek nezvykl. Mohl by mi někdo poradit, jak ho to odnaučit? Děkuji

Ahoj, určite toho psíka nebi. On nevie, začo ho biješ. Keď sa ti niekte vyčúra, treba mu povedať fuj napr. a danú oblasť treba pretrieť nejakým prostriedkom na podlahu. Lebo ten psík si tak "označkuje" to miesto, a preto ti čúra tam, kde nechceš. Takže v skratke:

Nebyť toho psíka, poriadne utrieť podlahu nejakým prípravkom, aby ten psík "nevedel vycítiť" jeho označené miesto.