Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dům + zlatá střední cesta

Chtěl bych si koupit dům mezi 4-5 miliony(Litvinov) vím že za tu cenu se dá koupit pěkný dům (ségra měla pěkný včetně bazénu za 4,5 mega prodali kvůli "duchům") ale když si hledám nemovitosti tak všude buďto humus za 3,5 mega nebo extrémní luxus za 10.
Chci něco mezi jenže to sem našel jen jeden za 4,5 který by byl ok kdyby nebyly zde sousední domy bez jakéhokoliv vyššího oplocení. Kde takové domy najít?

Těžko budete běhat po Litvínově a ptát se,obraťte se na nějakou realitní kancelář.Ovšem pěkné domy s duchy,tj.zlevněné,se shání blbě.S tím plotem okolo sousedních domů jsem to moc nepochopil,je těžké si pak oplotit ten svůj dům?Nebo to tam není povolené?