Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nález holky

Chtěl bych si najít holku je mi 18,5 rodiče mi říkají že si mám najít holku nebo najít nějaký koníček že je blbe celé dny hrát jen počítačové hry a chodit na zahradu a občas pomocí doma. Mě to blbé nepřijde ale zauvazoval sem nad tím že bych ji fakt mohl najít ale potřeboval bych aspoň 15 nejsem pedofil ale ty holky spíše koukají po starších takže to asi nejde najít holku v mém věku, nejsem žádnej povrchní magor ale nechci žádného Shreka o váze 500 kg nebo jinou kreaturu, stačí mi nová holka i klidně hodná (jestli nějaká taková existuje) protože vím že o hodný kluky stejně jako o holky moc zájem není.) Ale měla by být aspoň trošku pěkná, myslíte si že se to nějak da je nějaká šance nebo si mám zalézt zpátky na PC a rodičům říct že to nejde?

Já mám 18,5 jako ty. Přítelkyni jsem si našel asi před měsícem. Má 19 roků a je nádherná. Takže opravdu nemusíš hledat jen mezi "patnáctkama". Já jsem dřív hrál jen hry na pc jako ty. Důležité je chtít to změnit a začít proto něco dělat. Já kontaktoval spolužáka ze základky který chodí do posilovny. Začal jsem chodit sním a stali se z nás dobří přátelé. Jak šel čas, tak mi díky posilování celkem zmizelo akné a i nějaké ty svaly se objevily. :D Začal jsem si věřit a cítil jsem i nějaké to sebevědomí. No a šlo to samo, našel jsem si přítelkyni... Zkus to.