Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravdu už nemá zájem?

Ahoj, byl bych rád kdyby odpověděly i ženy jak to vidí z jejich pohledu. Po Vánocích jsem byl na jedné akci s partou kamarádů a se slečnou o kterou mám zájem. Už jsme spolu něco měli pár měsíců dříve, ale neklapalo to a vykašlali jsme se na to, ona měla zájem to obnovit, ale já už moc nechtěl (nejsem zastáncem slepovaných vztahů, ale rád ji mám pořád). Na tu akci jsme se oba těšili a já se bál, že zas budeme muset něco řešit jak to je a bude mezi námi a já jsem se radši zbaběle opil jak dobytek abych na to nemusel myslet. Řekla mi, že jsem se k ní na tý akci choval jak čůrák a byl jsem nechutnej, ale kamarádi řikali, že jsem tam s ní skoro vůbec nebyl, takže jsem ji musel říct něco hnusnýho. Byla to ta největší blbost co jsem mohl udělat a uvědomuju si to, nikdy jsem ji nechtěl ublížit. Druhý den jsem si byl u ní pro nějaké věci a ten pohled její dlouho nezapomenu - strašně chladnej. Opravdu byla hodně naštvaná a já jsem si uvědomil co jsem to provedl. Omluvil jsem se ji, ale bylo to k ničemu. Pak jsem ji i napsal dlouhou omluvu na kterou mi odepsala až druhý den, že kvůli mě celé Vánoce probrečela a že mě měla opravdu ráda a že ty city tam furt byly, ale že po tomhle ji ke mně už nic netáhne. Já si uvědomil, že ji mám asi víc než jen rád, ale až když jsem ji v podstatě ztratil. Chtěl bych to nějak napravit a zabojovat o ní, ale vůbec nevím co dělat. Vím, že to byla chyba a už se takhle nikdy nezachovám, zklamal jsem člověka na kterým mi záleželo víc než jsem si myslel a zklamal jsem i sebe. Strašně moc mě to mrzí, omlouval jsem se, všechno ji řekl, ale přijde mi, že je to k ničemu. Napsal jsem ji, že ji nechám být ať je konečně šťastná, ale strašně mi chybí. Uvědomil jsem si to všechno až po tom, když jsem ji ztratil. Chtěl bych to nějak napravit, ale nevím jak. Myslíte, že je nějaká šance jak to ještě zachránit? Stalo se vám někdy něco podobnýho? Opravdu mohla takhle změnit názor, když ještě před pár dny kvůli mně brečela? Mám ji dát čas a omluvit se znovu třeba za pár dní? Jinak vždy jsem se k ní choval hezky, nejsem nějakej frajírek co se takhle chová k ženám normálně. Byl to prostě zkrat a lituju toho, strašně mě to mrzí a teď nevím co mám dělat. Moc děkuju všem za názory, případně rady jak to napravit.

Předmět Autor Datum
Běžné trable ..náctiletých. Najdi si jinou buchtu.
forestek 01.01.2019 21:47
forestek
Jestli tě chce, tak ji nech vychladnout a dá ti šanci. Jen se jak blbec furt neomlouvej, už jsi to u…
Prasak 01.01.2019 22:31
Prasak
Takových "problémů" je plná Zpovědnice. Napadá mne, že šmudla se nesvěřuje, kolik mu je let, co dělá…
Yarda 01.01.2019 22:52
Yarda
S člověkem, který se musí ptát kamarádů, co vlastně dělal, bych taky nechtěl mít nic společného. Tak… poslední
jirka44 02.01.2019 08:29
jirka44

Jestli tě chce, tak ji nech vychladnout a dá ti šanci. Jen se jak blbec furt neomlouvej, už jsi to udělal.
Jestli tě už opravdu nechce, tak na ženskou nejlíp zapomeneš v náručí druhé.

A máš pravdu - slepovaný vztahy jsou blbost. Když jste šli kvůli něčemu od sebe, půjdete od sebe znovu. Raději hned, než později, třeba po děckách. Ve vztahu neexistuje něco, jako pauza, buď se máte rádi a tolerujete se, odpustíte si kdejakou blbost, nebo to nemá cenu natahovat.

Pokud vám je pod dvacet let, tak nic neřeš, ani jeden z vás neví, co vlastně od partnera chce. Kolem pětadvaceti už to budete mít srovnaný.

Takových "problémů" je plná Zpovědnice.
Napadá mne, že šmudla se nesvěřuje, kolik mu je let, co dělá nebo studuje a co zamýšlí s tou slečnou, pokud se to mezi nimi nějak urovná a ona se mu pověsí na krk dokud je smrt nerozdělí.
IMHO na takové problémy má ještě tak pět nebo víc let čas a do té doby se může zabývat věcmi co s nimi bude mít utrum, až doopravdy s nějakou začne rodinný život. Co třeba tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru