Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné limonády za 3 Kč - pijete?

Snad doufám že nikdo tu nekupuje limo za 3-5 Kč (ten nepoživatelny hnus) ale přecejen pokud ano víte kolik vás to stojí? (Jednorázove vám to nic neudělá nepili jste 4 hodiny a potřebujete se napít, máte však jen 5 Kč tak je určitě zdravější si tu limo koupit a napít se než nepít vůbec, nicméně pokud někdo tento jed pije pravidelně

Okrádá se o ; 50 minut života / 1000ml.
(Vypočtno dle obsahuje sladidel a odumírání buněk )
Což znamená pro úsporu jedné koruny se okradete o 10 min života to ještě moc není (pokud někdo vypije celou flašku) je to už pěkná hodinka
Teď matematika;
X30 - pro úsporu 300 Kč obětujete 30 hodin života
X365 pro úsporu 3650 Kč obětujete 330 hodin života
X 40 let (průměrný věk dožití) pro úsporu 146000 Kč obětujete 13400 hodin (540 dní) ..
Docela masakr.. pokud to někdo tady pije okamžitě s tím přestaňte je to horší než cigarety. (Do 10 ks denně)

Já mám snad ještě relativně dost mozkových buněk, tak jsem se podíval na složení :-)
Nejlevnější limonáda: Voda, umělé sladidlo, příchuť.
Dražší limonáda, například CocaCola Zero. -- Voda, umělé sladidlo, příchuť, barvivo.
Nebo například Sprite. Dříve slazeno cukrem. Nyní: částečně glukózofruktózový sirup (z gen. upr. kukuřice), umělé sladidlo, příchuť.
Tak nevím...
Pivo: Ječmen (nebo jiná obilovina), chmel, kvasnice, voda. :puff::beer:
Pro autora dotazu. Už přestaň pít ty drahý limonády. ;-)