Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brigáda v zahraničí v 16?

Čau je mi 16 a o letních prázdninách bych se chtěl vydat do zahraničí na nějakou brigádu. Nejlépe tak VB, Německo. Je vůbec šance v 16 dostat práci v zahraničí? Nejlepší by bylo asi přes nějakou agenturu.
Angličtinu nějak zvládám. Němčinu jsem studoval 4 roky, ale v podstatě umím říct jen jak se jmenuju a kolik mi je let. Předem všem děkuji za vaše rady, tipy a hlavně zkušenosti.

No,nevím. V 16ti je plný elánu,ale takových šestnáctiletých,co nic neumí je po Evropě roztroušeno už tak moc,že to nevidím příznivě. Navíc bez znalosti jazyků bude problém,většina potulujících se migrantů angličtinu dává a mají peníze. Nějaké brigády typu "sběr ovoce ve slunné Itálii,nebo Španělsku" jsou spíše historky z natáčení.

Němčinu jsem studoval 4 roky, ale v podstatě umím říct jen jak se jmenuju a kolik mi je let.

S touhle větou dlouho nevystačíš.Když neumíš mluvit,musíš alespoň rozumět,co po Tobě chtějí.Pokud nebudeš někde mýt nádobí,tam je to jasné.
Používej raději tu angličtinu,tedy asi ne všude v Německu.

Ještě doplním,že ta zkušenost ze světa je opravdu to nejlepší do života. Existuje obrovské množství našich lidí,co jsou rozmazlení a nespokojení,že v práci po nich chtějí pracovat,v obchodech za kvalitní zboží víc peněz než v akcích v Tescu. Myslí si,že mají na všechno nárok a všeho musí dosáhnout. Tihle lidé by měli jít na zkušenou do světa. Hned na nádraží ve Vídni by poznali,že život je někdy jiný,než ten doma.Venku v podstatě musíte za VŠECHNO platit,jinak se s vámi nikdo "ne*ere". To je největší rozdíl co máme u nás a co nás ještě čeká. To je také část tajemství,proč jsou venku jiné platy, no proč ? Protože i tam s nimi mnoho lidí také nevýjde. U nás je vše za pusu. Malý příklad,několikrát byl za mnou kamoš,co v 1984 emigroval do Austrálie. Když tu byl naposled,tak někdy před 5ti lety,tak se nestačil divit. Tady všichni jen nadáváte,celkem máte klidný a bezstarostný život,peněz moc nevyděláte,ale také neutratíte. U vedlejšího stolu v hospodě mu nevěřili,že opravdu v Austrálii žije. Prý - to je blbost,tam jsou samí milionáři a vše mají co chtějí. Kamoš se jen pousmál a řekl,zkuste to u nás ....