Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budu taťka?

Ahoj, tak je to měsíc co jsem si našel přítelkyni, samozřejmě už jsme spolu párkrát spali, ale teď se mi při našem posledním sexu podařilo proděravět prezervativ. Asi nemusím psát kde sperma skončilo. :-/ S přítelkyni jsme vyrazili pro Postinor a teď nám nezbývá nic jiného než čekat. Je mi jasný, že pravděpodobnost na otěhotnění je celkem velká, ale i přes to bych se vás chtěl zeptat. Jak ste to měli vy? Provedlo se vám to třeba na poprvé? Máte nějaké zkušenosti s Postinorem?

loading...

ktorú myslíš? tých der v tele máme veľa,... inak je vraj úchylka když nekoho vzrušuje vystriekať sa do ucha partnerovi, a že je to nebežpečné, patrí to do podskupiny úchyliek zvanej Parcializmus... a trebárs zas ukájanie sa na vlasoch je tricofíliou... môžete vyskúšať, takto deti nespravíte. ďalšia možnosť je stať sa dendrofilom, so stromom určite neotehotnieš (ja si len hovorím, že kolik tých triesok v penise taký ludia musia mať).