Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem George - přihlášení bez ověřovací SMS

Zdravím,

je nějaká možnost přihlašovat se do toho úžasného bankovnictví George pouze kombinací "klient. číslo + heslo" nebo musím jak dement mít u sebe pořád mobil a opisovat pokaždé ověřovací SMS kód?

Nikde v nastavení to nemůžu najít. Koho toto napadlo, tak musel mít těžký mozkový případ...

Díky

Ta ověřovací SMS (nebo jiná forma dvoufaktorového ověření) je pro tvou ochranu, měl bys to brát jako plus :-)

Dokážu ale pochopit, že to může někoho opruzovat. Mně to nevadí - navíc mi vyhovuje, že v mobilu (kam chodí verifikační SMS) nemám internet, data, mobilní bankovnictví. Tím se bezpečnost dále zvyšuje, útočník na účet by potřeboval znát login/heslo a fyzicky mít v ruce onen spřažený mobil.

Mne chodia overovacie sms na hlupy mobil, co povazujem tiez za velke plus.
Inak samozrejme zalezi od nastavenia IB.Ja mam nastavene v TB prihlasenie bez overovania len pinom a platby povolene do urcitej vysky.
Vo Fio mam nastavene prihlásenie cez heslo, ale pohyby sa uz overuju cez sms.