Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brno - Sociální byty - KDE? (chci se vyhnout)

Dobrý den

Plánuji stěhování do brna, do bytu, pronájem. Ale četl jsem že brno začalo před pár lety do některých bytů co vlastní "sociální byty" které se nachází v jinak normal bytových domech stěhovat ehm... "sociálně slabší" lidi (především pak cikány). Jde mimojiné o nějaká rapid re housing projekt nebo co...

Chci se zeptat, je možné získat adresy těchto sociálních bytů...? Předpokládám že to musí být nějak veřejná informace, ale nepodařilo se mi to najít.

Ptám se z toho důvodu že bych se domům s těmito byty chtěl samozřejmě z pochopitelných důvodů OBLOUKEM vyhnout při stěhování a realitka bude vždy lhát že je vše v daném domě v pořádku...

Zatím se mi podařilo dát dohromady z článků jen to že jde např. o Ulici Jablonovou v Brně.

Chtěl bych ale úplnější seznam. Je někde k dispozici prosím? Případně pokud někdo víte o takovém domě, můžete napsat jeho adresu...?

Opravdu se nechci po nastěhování zase stěhovat někam jinam a mít finanční ztrátu v podobě platby provize realitky, stěhování, případně nevrácená kauce od majitele atd.

Ja tuhle zahlidla titulek nejakyho clanku, ze Cejl zacina nabyvat na atraktivite. Ale necetla jsem to, tak nevim, co se tam deje. Ale stejne bych tam asi taky nesla.

Jinak ten rapid rehousing, pokud v nem vubec nejaci Romove byli, tak spis ta slusnejsi sorta, aspon podle toho, co jsem o tom projektu cetla. Vetsina lidi se diky tomu dokazala postavit na vlastni nohy. Coz u notorickejch nemakacenku moc mozny neni.

Ale mam jen kuse informace. Nicmene takovej strasak to imho nebude, problemy budou spis na tech vylozene proflaklejch mistech jako Cejl a nejblizsi okoli. Pokud vubec.