Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak a kde šetřit peníze s možností hypotéky

Ahoj,

rád bych se zeptal více ostřílených, kde šetří peníze.
(je to docela citlivé téma, tak nemusíte odpovídat).

Bavme se teď jako normální lidi a zůstaňme při zemi a mluvme o částkách 100.000 - 500.000, řekněme že takovou částku mám naspořenou, co s ní, aby sypala nějaký drobný (nejlépe bez rizika).

Rád bych si tak do 2,3 let vzal nějakou hypotéku.

Měsíčně ke spoření přidám 20.000 - 25.000 kč.

Můžete klidně radit specifickou (vymyšlenou) banku/druh nějakýho spoření - nebudu to brát jako reklamu.

Díky za každou radu!
Prave na taketo otazke sme zalozili ekonomicku poradnu, takze skus sa spytat tam. (fleg)

Rád bych si tak do 2,3 let vzal nějakou hypotéku

Tak to jsem na tom podobně, ale nechce se mi nic moc vymýšlet, proto většinu ukládám na spořící účet do banky a mám jedno stavební spoření, kam si posílám tak akorát, aby za to byl max. státní příspěvek a víc neřeším.