Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Město bez peněz

Dneska sem byl v čekárně a docela zajímavá debata mezi 3 lidmi prý existuje v Itálii město ve kterém neplatí peníze člověk tam údajně přijde dají mu bílé tričko každý má to samé, má práci může si jít do obchodu a vzít si cokoliv ale jen na jeden den. Pak říkali název ale to sem zapomněl ale je to v Itálii ví někdo něco o tom?

město ve kterém neplatí peníze

A jak nakupují ti ostatní nebo i ti s tričky další dny?:-)
To se Ti nevyplatí tam jezdit kvůli tričku.A televizi nebo auto si asi vzít nemůžeš,možná jen pár rohlíků nebo konzervu.
Jako reklama na přilákání turistů ale dobré.
Jak otázka souvisí se životosprávou?