Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seklo ma v chrbte pri lopatke

Caute, dnes pri vystupovani z auta ma seklo v chrbte pri lavej lopatke a bolest strelila az do hrudnika a teraz to boli pri hoc akom pohnuti. Prejde to alebo to moze byt vaznejsie? Co robit? Dakujem

Mám zkušenost mezi lopatkami v tom, že máš skříplý nerv - jediná možnost - vrátit to zpátky! Ideální je masáží a následně zatlačením v bolavé oblasti plotýnku vrátit (musí to jemně křupnout). Po ní ale úleva nepřijde hned, ale odezní postupně! Pak bude OK, ale může se to vracet. Ideální řešení - začít oblast posilovat!!! Až se pak uleví úplně, začít třeba kliky - nejdříve 10 - i 3x denně, pak 20 a zvyšovat - klidně i 150 na jeden zátah, pak bude dobře trvale! 8-)