Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prý mají myši inkontinenci "furt učurávají". jaké pohlaví

Ahoj, v pořadu špinavá práce jsem se dozvěděl, že myši prý neustále učůravají, že prý neovládají močový měchýř (druhý to komentoval myší inkontinence). Mě byzajímalo, jakeho pohlavi se t o týká.

A pak bokem: ve zprávách avizovali stažení nějakého léku (pro lidi) něco jako Střep...urin "na neposedný" močový měchýř. mě by zajímalo co je to za nemoc.

loading...

Hyperaktivní močový měchýř se to jmenuje a berou se na to také antidepresiva např. Melipramin. Močový měchýř se neustále stahuje a tím pádem nekontrolovatelně vylučuje moč. Urologické problémy po 50 roku věku má velké procento lidí.