Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá sa zamestnať ak ovládam len jeden programovací jazyk (CSS) ?

Zdravím PC poradnu, chcel by som sa opýtať ohľadom programovacieho jazyka CSS. Učím sa tento jazyk samostatne len tak z internetu a celkom ma to baví. Dá sa vlastne uplatniť s CSS (len čisto CSS) na trhu práce? Alebo sa požaduje aj HTML poprípade JAVA? Treba absolvovať aj nejaký kurz a získať najprv osvedčenie? Prosím ak máte niekto skúsenosti poradte mi. Ďakujem vopred

Předně programování znamená převedení nějakého problému, většinou vágně zadaného, do nějakého algoritmu (přesného postupu). Zápis v nějakém programovacím jazyce je až druhá a myslím že ta jednodušší etapa. Mě třeba živí hlavně matlab. Občas jsem nucený udělat něco v céčku a na HTML s Jawaskriptem taky dojde. Nejsem ale programátor, programování je mým sluhou (pracovním prostředkem), nikoliv cílem práce.
Nevím, co se na pracovním trhu vyžaduje, ale to se stačí podívat na inzeráty. Spíš se bojim, že jsou všude fixovaní na papíry, tak nevim, jak by se tvářili na samouka.

Hypertextový jazyk (HTML) ani kaskádové styly (CSS) nejsou programovací jazyky.

Se samotným CSS moc uplatnění nenajdete, chtělo by to ještě alespoň HTML.
Ale dnešní weby jsou náročnější, podle mne budete potřebovat java script, PHP, …