Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlomenina clenka

Dobrý, 21.2.2019 to bude 2 mesiace co so som po zlomenine členka s posunom. Operácia, sadová dlaha, sadra 2 týždne. Teraz mam asi ortezu, naťahujem si na nohu nejakú tenkú ponozku s gumou. Chcem sa opýtať ako dlho sa na toto maroduje, a kedy sa začína s rehabilitáciou. Ďakujem

Záleží na dochtorovi, jak posoudí tvou zlomeninu. Nemám osobní zkušenost s frakturou, nicméně co "horskokolař" jsem s přetrženýma šlachama v ramenu marodil půlrok, následná rehabilitace rok (hoďka dvakrát za týden). Kotník je horší. Cvičit musíš i doma.