Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dopis - jak napsat adresu?

Ahoj, koupil jsem obálku, kde nejsou linky na psaní adresy - tedy pro zpracování tiskárnou a já tiskárnu nemám. Taže to napíšu ručně - nevadí? A také nevím, jestli mohu použít standardní popisovací tužku m, nebo to musí být nějaká speciální - černá?
A ještě jedna věc - je povinné napsat adresu odesílatele?

No hlavně to nepiš nějakým fixem,co se vodou rozmaže,jinak nic nedojde.Normálně to napiš modrou propiskou,není třeba na jednu adresu shánět speciální fixy.
Adresa odesilatele musí být na doporučeném nebo cenném psaní.Když na obyčejném chybí a dopis nelze doručit,není ho kam vrátit a skončí někde v Brně v úložně České pošty a pak je zlikvidován.