Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web kupnisila.cz

prosimvás co je zač https://kupnisila.cz . to je něco jako blog? zdá se mi cinkklý,jakoby tam byly články o každé kravině(),ale z hlediska Seo působí přehnaně správně. doporučuji si otevruít 10 náhodných stránek pro udělání si obrázku,není nutné číst celé

No tak Sropnického (herce nebo geje?) jsem tam neobjevil, ale třeba Jaroše (Katarského magnáta, který má jako zálíbu injekce politických stran, momentálně Piráty, ale prý chystá nový projekt). Na úvodní stránce je lákavý seznam elit, co tam má přispívat.

Působí na mě, že web je nějaký sociální experiment (blog generovaný umělou inteligencí) na zkoumání, co tam lidi budou psát za komentáře (ono to jde udělat, že tam jsou "připravené komentáře" tvářící se autenticky vč. odpovědí.
Co se mi na tom nezdá:
- profiluje se jako blog o ekonomi ce, financích a společnosti, ale občas tam člověk narazí na průjem jako "jak si založit účet na facebooku", školní prádzniny, zlaté stránky . Další téma : boj proti podvodným firmám (takové ty podvůdky typu objednaný léky, přípravky od firmy z ostrova Tichomoří a nemožnost se bránit)
-Web vypadá dost profesionálně vzhledem, typografií úrovní článkůj jako kdyby byl dokonale SEO optimalizovaný a psaný copywriterem. Někdy je tam zjevná reklama, někdy antireklama a někdy je břitce zamotaná, že nepůsobí prvoplánově, sem tam si autor udělá satiru z babiše, vlády (
-? Cinklé komentáře, například pod stránkou "zlaté stránky" o adresáři čísel se lidé ptají na konkrétní osoby.
- Mraky odkazů pryč (eshopy) a mezi článkami v nadměrné míře
- a žpřehnaně vyčerpávající informace například o platových tabulkách atd., připadá mi jako past na SEO

Nikde tam není vlastně mapa stránek nebo chronologický seznam článků, takže se nedá najít, kolik a jak frekventovaně tam články jsou, ale myslím, že Petr Woff na to sám nestačí. Prostě na mě působí rozporuplně, jako kdyby ten web měl nějaký speciální účel