Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Láska se nedá donutit

Ahoj,
Zajímaly by mne vaše pohledy a rady co mám delat.
Mám přítelkyni 3 a půl měsíce, ze začátku jsem měl snahu ale poslední dobou i když ji mám rád tak se nemohu dokopat se s ní sejít,protože jednoduše nemám na to chuť, přitom vím že ta žena je přesně to co jsem vždy hledal, má vše co by moje přítelkyně měla mít akorát vzhled není dokonalý(5/10) ale to jsem si vždy říkal že je jedno, hlavně že si rozumíme, jenomže v tom vztahu mně chybí láska..něco mně tam prostě chybí a nevím co to je.
Možná to že ona nezapomela na bejvaleho, a já nezapomel na bejvalku...oba se snažíme zapomenout ale nejde to...
Tak mě zajímá jestli to máme ukončit nebo tomu dát šanci..nevím si rady, a nevím co mne brání abych ji miloval i když je dokonalá :( přitom vím že bych už takovou dokonalou nenasel

Když se tady ptáš, to znamená, že nevíš (a my nevíme tuplem, když o sobě jinak nic nepíšeš). A když se s ní rozejdeš, tak tu za nějakou dobu bude od tebe dotaz, jestli jí máš napsat, že se ti po ní stýská.

Tak co zařadit volnoběh, občas ji pozvat do kina nebo na dvě deci a mezitím si to ujasnit?