Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smaže youtube Viralbrothers kanál se 2,7m odběrateli?

Moje otázka zní, zda li mám stáhnout všechny videa co se mi líbí z toho kanálu kvůli tomu, že ho chce youtube smazat? Nevím, zdali se tak stane nebo ne, ale každopádně mě už youtube přesvědčil, že je tak zbabělý, že už to snad ani víc nejde a jsem názoru, že by měli ty lidi, co jsou za to zodpovědní okamžitě vyhodit bez pardonu a dát tam někoho aspoň velice vzdáleně normálního.

Youtube si pod sebou řeže větev, sám taky točím videa a není to dávno co mě youtube všechny videa "odpeněžil" prý kvůli tomu, že je tam použita hudba co má práva.
Fajn na tom je to, že ta hudba je freecopyright, ale nějaký filuta si tuto freecopyright hudbu zaregistroval jako svou - dostal na ni práva a tím pádem každý kdo ji někde využil dostal sankce. Nikdo neví co s tím, tvůrci té freecopyright hudby neví, tvůrci na youtube neví a youtube má jasno, že je vše v pořádku a fér. A ten zloděj této freecopyright hudby si jme ruce, protože všechny zisky z videí kde tato hudba byla použita běží jemu :)
Podle mě otázka času kdy se objeví nová platforma, teď je proto ten nejlepší čas jak kdy jindy.

Používám hudbu, která byla freecopyright . volně šířitelná. Jenže tuto hudbu někdo cizí vzal, udělal si na ni práva - nevím jak. A i když na youtube píšeme my "youtubeři" nebo pravý autor této hudby s tím, že se jedná o podvod aby to začal youtube řešit tak nás youtube odmítne odpovědí "robota", že je vše v pořádku.
Kdyžtak tu je lepší vysvětlení, má stejný problém: https://www.youtube.com/watch?v=65TBSyjprpY