Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prostitútky (kur*y?) ako to funguje

Dobrý večer, vopred sa ospravedlňujem za takýto slovník, názov, ale som v tomto obore nováčik a neviem ako ešte nazývať tieto dievčatá, čo robia prostitúcie resp. sex atď...

Včera som dostal taký nápad že by som si objednal nejakú prostitútku, ale vôbec neviem ako to funguje. Budem musieť ja prísť za ňou, alebo môže aj ona za mnou? Kto s tým máte skúsenosti prosím o radu. Ako to vlastne funguje.

loading...

Snad mas dobré zdravotniho pojisteni.
Trtkat naky spiny, pro me jsou to chodici automaty na nahodné pohlavni nemoci. (a prezervativ neni 100%).
* To mi pripomina vtip o AIDS :

Typek sousta jednu sprostitutku a na konci se ji smeje "az zjistis ze jsi v tom tak tomu rikej treba HONZA". Sprostitutka  se na neho otoci a  odpovi "az budes mit prvni priznaky, tak tomu rikej treba CHRIPKA".