Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalozeni bankovniho uctu

Dobry den chtel bych se zeptat u jake spolecnosti si zalozit ucet at je zdarma ma internetove bankovnictvi a nakupuji pres internet.a klidne staci 2 vybery zdarma v bankomatu do mesice.dekuji

Takže se mi nakonec podařilo navštívit otevřenou pobočku FIO (jel jsem přes Blansko).
Kvůli zkrácení kódu v ověřovací SMS se tiskly 3 papíry. Když jsem se ptal proč, tak jedna pro ně, jedna pro mne a jeden papír posílají do pobočky, kterou mám uvedenu jako mateřskou.

Všechno se posílá a vyřizuje elektronicky a oni si mezi pobočkami posílají a skladu jí papíry.

Když jdu do KB, tak taky kvůli každýmu prdnutí tisknou lejstra. I jen kvůli zvýšení limitu na kreditku se tiskne žádost a je jedno, zda ten pak limit schválí, či ne, ale žádá se, tudíž se tiskne. Takže kdykoliv tam jdu, dostanu haldu papírů, s nimiž si můžu klidně vytřít... prach na parapetu. Vítejte v době elektronické.