Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krecove zily lecba/operace?

Dobry den je mi 20let a od mala trpim krecovymi zilami -varixy mam to geneticky dano a ma hlavni otazka smeruje k tomu jestli jit do bezne pojistovnou hrazene operace (same nevyhody zila se vytrhne neuzavre mesic neschopenka dele musite nosit kompresni puncochy) no potkal uz jsem nejmene 5 lidi (plus plno na netu) co maji tak priblizne 35+ let rikaji jak byli na hrazene operaci uz asi 4x a nezlepsuje se to vubec rok 2 a je to zpet a moje otazka je lepsi si priplatit za clari vein/laser/radifrekvence/ruzne zilni lepidla strasne drahe,.... doplnim jeste posledni vec proc to neresim s lekarem? Nebyl mi schopny predepsat ani kompresni puncochy az po navsteve obvodaka kdo to cetl az sem a poradi napise svou zkusenost nazor budu moc rad dekuji predem :-)
Ps: premyslim o jine metode kvuli setrnosti na zily a mensi dobe na neschopence

Ano, stačí. Podle mne je ale lepší se na pojišťovnu obrátit písemně a vysvětlit,
v čem spočívá problém. Pojišťovna pak může písemně odpovědět, nebo – pokud
byste tam chtěl zajít osobně – se na Vaši návštěvu předem připravit.

Tento postup má ještě jednu výhodu: Bude-li Vám konzultující lékař vyhovovat,
můžete se s ním rovnou zkusit dohodnout o přechodu k němu.