Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce v Londýně

Zdravím. Za 2 měsícem budu absolventem bakalářského studia Účetnictví a daně. Mým plánem by dále bylo vycestovat do Londýna a začít tam život. Bohužel mám problém sehnat práci v oboru. Rozeslal jsem snad stovky životopisů a pokaždé mě odmítli. Nemáte nějaké zkušenosti nebo kontakty? Neznáte nějaké české nebo anglické agentury které by mi byly schopny zajistit práci v oboru financí? Některé české agentury nabízí stáže, ale bohužel neplacené.

Pokial na CV bude ceska adresa a ceske telefonne cislo, tak sa nikto neozve. Alebo si myslis, ze na datatyperov (to je ta najnizsia pozicia v uctovnej firme) budu cakat kym bude dost lacny let ryanairu? A este cakat kym si vybavis formality ktore pripominaju zacarovany kruh.
Odid tam, vybav si formality a potom skusaj posielat CV.
Odhliadnuc od toho, ze cesi su v ponimani anglicanov na najnizsej urovni v pouzivani anglictiny z ludi z vychodu. (No flame, osobna skusenost. Pre anglicanov vychod=vsetko od pariza dalej, vzdelanejsi poznaju vieden)