Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tlustá nebo hubená?

Ahoj mám problém. Nejsem nijak extrémně tlustá, ale i tak bych chtěla mít ploché břicho a proto cvičím, ale čím dál víc si myslím, že být víc tlustá by se mi líbilo. Jenže co by tomu řekli místo blízcí?
Existuje na to řešení, nebo mám počkat až mě to přejde?

Díky.

Řešení:

Bohužel, o tvé postavě nemůžeš nechat rozhodovat někoho jinýho, nějaký anonymy z internetu už vůbec ne. Tohle si budeš muset rozhodnout sama. Zjevně jsi ještě v pubertálním věku, kdy nevíš, co se sebou. Vydrž, to přejde. Rozhodně nezačni záměrně tloustnout, protože to jde velmi snadno, hůř se to shazuje. Udržuj status quo, než budeš vědět, jak chceš vypadat.

To musíš mít hodně mizerný život, když se neumíš o sobě rozhodnout sama a potřebuješ schválení od jiných. Jaký tělo si vypěstuješ, takový budeš mít, ať s tím okolí souhlasí, nebo ne.

Existuje na to řešení, nebo mám počkat až mě to přejde?

Jaký řešení si představuješ? A co vlastně chceš řešit?

Celý je to IMHO jen provokace a já tady plýtvám údery do klávesnice.

Nejsem si jistá. Co když to udělám a potom toho budu litovat? Takové důležité věci je třeba promyslet. Nehledě na to, že ani nevím, jak bych to udělala. Jídlo obecně moc nemusím. Asi už jste z mých pochyb naštvání a já to chápu, ale nechci si kvůli nějaké úchylce zrujnovat život. Když jsem sama, chci být oplácanější. Na veřejnosti zase hubená. Jde mi z toho hlava kolem.

Já bych mu nedokázala sdělit svůj problém, proto jsem ho napsala sem. Už takhle je to divné, tím psychologem bych to jen domršila. Asi to prostě budu muset vydržet tak, jak jsem. Nevidím jediné východisko. Proč je to tak komplikované?!?!

Bohužel, o tvé postavě nemůžeš nechat rozhodovat někoho jinýho, nějaký anonymy z internetu už vůbec ne. Tohle si budeš muset rozhodnout sama. Zjevně jsi ještě v pubertálním věku, kdy nevíš, co se sebou. Vydrž, to přejde. Rozhodně nezačni záměrně tloustnout, protože to jde velmi snadno, hůř se to shazuje. Udržuj status quo, než budeš vědět, jak chceš vypadat.

Pokud ještě nemáš kluka, tak těm bez nadváhy se hledá partner o něco líp. Holky 100+ to mají složitější. Tím netvrdím, že kluci chtějí vychrtliny, to taky ne. V holka v průměru má co nabídnout - netlačí to, ale není toho ani moc.
Dobrý ukazatel velkýho břicha je zavazování tkaniček. Pokud se to neobejde bez funění, tak je třeba pár kilo shodit.

V první řadě si dej do pořádku hlavu, ne tělo. Jaká jsi, takovou se ber, jinak budeš furt nešťastná, když budeš na sobě hledat nějaký chyby. Já jsem se se svým xichtem už taky smířil.

cose týče figury je důležité co si myslíš ty a ne ostatní . (zda se sobě líbíš, zda vyjdeš schody, zda se nespotíš při různých aktivitých nedměrně)

ale co se třeba týče jiných věcí (prdy, smrad), je naopak důležité, co cítí ostatní