Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest zad při plavání

Čau zjistil jsem, že když plavu tak mě bolí horní část zad. Napadájí mě 2 možnosti. Buď to špatně plavu a nebo si je tím rovnám protože jsem často shrbený. Čím to tedy může být? (je mi 16)

Jaký styl plavání používáš ?

Setkal jsem se s bolesti krku, ramen nebo spodku zad ale horní části zad ne.

Pokud si nezkušený plavec doporučuji nějakého trenéra, správné plavání není jednoduchá věc.

Pořiď si brýle na plavání, je to velice důležité pro správné splývání.