Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fimoza - sex s kondomem bez přetahování?

Mám fimozu, přetáhnout předkožku za žalud je velmi težké.

Je možné mít sex s kondomem? Myslím to tak, že kondom nasadím na nestaženou předkožku, čili žalud bude jezdit uvnitř předkožky a vlastně to celé bude zabalené kondomem?

Je to tak možné? Mělo by to být i méně bolestivější, v podstatě jak bez fimozy, ne?

loading...

Ahoj, mám tiež fimózu, predkožku ani za nič nepretiahnem za žaluď ani trošku. A sex som mal úplne v poriadku. Nič ma nebolelo, všetko, čo som cítiť mal, som cítil takže žiadny problém. Ono... tá predejakulačná tekutina (alebo čo to je) je dosť taká klzká, mastná? A pri sexe ti tím pádom penis krásne kĺže. Kondómy sa tuším dajú kúpiť aj také, ktoré už majú na sebe lubkrikant. Takže to zasa bude pekne kĺzať. A obriezkou si hlavu nerob, ja tiež neplánujem ísť na obriezku. Pokiaľ ti nevadí, že si nevidíš žaluď, tak by som to neriešil. A hygiena? No problem, stačí trošku ale fakt trošku stiahnuť predkožku, dovnútra pustiť trocha vody, a hotovo. Ja mám fimózu už od malička, a dnes mám 19 rokov. A nemám žiadne problémy.