Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč si přitel zakládá seznamky?

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat co mám dělat,myslím si že už jsem udělala vše.žiji s přítelem už devátý rok.A on pořád vyhledává a jak on říká jen kouká na ženy na jiných portálech a zakládá si seznamky.
Kolikrát jsem si s ním o tom už promluvila a vysvětlila jak se cítím,vždy slíbil že to dělat nebude.Ale nikdy se tak nestalo.
Tvrdí mi že se nikdy s nikým nesetkal,ale jak tomu mám věřit když některé seznamky jsou jen o sexu.
Možná mi budete chtít napsat že bych měla uvolnit svou fantazii a víc mu vyhovět v sexu,ale věřte tomu že jsem dělala vše aby byl spokojený.
Jsme oba rozvedený a on je o sedum let starší(46 let).
V posledním roce už se spolu ani nedokážem pořádně bavit a neustále má telefon v ruce a buď hraje hru na telefonu a nebo je na internetu.
Stále si hledá chyby aby mohl se semnou pohádat..třeba i jen to že nejsou boty v botníku.
I já nejsem bez chyby,jsem stále s toho víc a víc podrážděná a tak mi už stačí jen maličkost a vystartuji.
Taky jsem se chtěla zeptat jestli je možné že s veškerých nervu jsem nedostala menstruaci,je mi 39 let testy jsem si dělala a na přechod mi to přijde brzy.Děkuji za odpověď

loading...

Turista se zastavil ve vesnické hospodě, sedl si ke stolu u kterého už seděl farář z místního kostela. Dali se do řeči, farář říkal turistovi co je ve vesnici zajímavého i jaké hezké ženské tam bydlí. Turista se podivil, jak to, že farář když má žít v v celibátu je informován i o těchto věcech. Farář odpověděl: "Synu. I když mám dietu, mohu si číst v jídelním lístku."
:-D:-D:-D:beer: