Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyzvednutí zásilky na poště

Dobrý den.
Pokud bych si objednal nějaké věci z online obchodu 18+ (cigarety) a dám výběr zaslat na poštu (vyzvednutí na poště), budou po mně na té poště chtít nějaký doklad totožnosti (občanku)?
pozn. nic takového v plánu nemám, jen mě to vždycky zajímalo.
Díky.

Dáš sem odkaz a sám sis to tam přečíst nedokázal?

Zásilku si můžete vyzvednout
kdykoli od okamžiku získání hesla.
Nebo pro ni třeba někoho poslat –
nemusíte nám ukazovat občanku
(pokud to přímo nevyžaduje e-shop),
stačí znát heslo.

Tak klidně objednávej,i když to v plánu nemáš.:-)