Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Velmi divné lucidní sny

Musím vás důrazně varovat že nejde o fake či trool, ale čím dál častěji se mi zdají "lucidní" sny dá se to li tak nazvat ve kterých nevím že se jedná o sen ale zároveň můžu celý sen ovládat (dám příklad ve snu se pohybuji normálně myslím ale zároveň nevím že jde o sen beru to jako realitu, sen sice z největší většiny měnit nemůžu, jsem postava co neví že jde o sen ale i tak můžu dělat jakoukoliv činnost co mě napadne sice ne zcela vědomě ale vím že například chci jít do vedlejší místnosti přesunu se tam jako v normálním životě ale nevím že jde o sen. Navíc tyto sny trvají mnohem delší dobu (oklamaný mozek si myslí že jde o realitu.) Je to divné?:-)

Lucidni je hlavne ta adresa proxy.
Uz jsi to téma zakladal nekolikrat, naposled zde : https://zivot.poradna.net/questions/2839295-je-to-podvod
* Lucidni sneni nic neobvyklého, da se dokonce i mechanicky naucit a vyvolat. V zaklade se staci zamerit na nejaky predmet, nebo gest co delas v beznem zivote (treba kdyz se casto divas na hodinky) a pokazdé si rict, jestli je mozné aby to byl sen (protoze je velka pravdepodobnost, ze ten samy, nauceny gest udelas i ve snu) , pak dojde k uvedomeni.

oklamaný mozek si myslí že jde o realitu.)

PS: Oklamany jsi ty sam né mozek, ty ... jelene !