Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem v loji

Jsem až v depresi z toho že doposud jsem neměl žádnou přítelkyni (Prostě někoho s kým bych mohl trávit čas atd.) a to mi je už 16. Možná je to vzhledem, možná chováním, nebo gramatikou já fakt nevím . Poraďte prosím jedné ubohé bytosti bez trochu lidského obětí...

to ne, nikoho neurážím, raději držím hubu, ale nepoužívám dvousmysly, ani je moc nechápu, nezapojuju se do diskuzí když nemám co říct (= nemluvím jen aby řeč nestála), vyjadřuju se krátce - mě na to stačí věta, ostatní na to samé mluví půl hodiny a pod...