Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sám se trestá?

Dobrý den,
Jsme s přítelem dva roky a poněkud mi vrtá hlavou jeho zvláštně načasovaná "nešikovnost". Kdykoliv mě naštve nebo rozesmutní, tak se mu něco stane - nakopne si palec, bouchne se do poličky, zakopne apod. A opravdu se to děje pokaždé, co něco provede... je to normální? V podstatě se na něj ani nemůžu doopravdy zlobit, protože on se vlastně vždycky sám "vytrestá" a mě je ho pak akorát líto...

Ahoj, možno si to robí naschvál, aby zistil, či ti na ňom skutočne záleží. Kedysi som toto isté robil aj ja svojej sestre, keď sme sa pohádali alebo niečo podobné, predstieral som napr. že som sa udrel, alebo že mi bolo zle atď... aby som zistil, či jej na mne záleží. Alebo je tu ešte tá možnosť, že je v strese a preto dáva na seba menej pozor.

Když něco provede,snaží se od toho odvrátit pozornost a překroutit to tak,že chudák je vlastně on.Zkus si těch jeho nehod nějaký čas vůbec nevšímat,případně je odbýt větou,že na to se neumírá.Třeba ho to bez litování přestane bavit.