Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pronajem Kancelare

Dobry den,
Je mozne si pronajmout kancelar a pouzivat ji k bydleni?maji male prostory a nizke najmy.
Nema to nejaka uskali?dik

Má. Teoreticky hrozí pokuta od stavebního úřadu pro využívání prostor v rozporu s kolaudačním rozhodnutím. Ale to není moc pravděpodobné.
Horší je spíš to, že není možné se tam přihlásit k trvalému pobytu.
A kromě právních problémů jsou tam i praktické. Takové prostory nemusí být moc vodné pro trvalejší obyvání.

Taky se mu možná nebude líbit vysoká spotřeba energií

V každém kanclu je logicky větší spotřeba energií, protože tam pracuje více lidí, chodí chcát, pít, mají puštěný pc.

Doma chčiješ sám, pc máš jen jeden..

Logicky, spotřeba bude spíše nížší, než kdyby se tam doopravdy pracovalo v 5 lidech.