Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tipy na dovolenou

Ahoj,
rád bych doporučení kam na dovolenou (letecky) k moři. (přelom srpen/zaří)

Požadavky:
* hezká krajina, nějaké pohoří poblíž moře není na škodu
* pokud možno nevyprahlá pustina
* klid na pláži (žádní otravní beach boys nabízející k prodeji kde co) -- uzavřená pláž?
* noční život? Nějaké venkovní technopárty/dnb bych uvítal :)
Cena: kolem 25k/os

Asi ne Egypt a do Chorvatska nejedu, tak když už tak si zajedu autem na blind...

Hledat u českých CK nebo německých.. ?

Pokud máte tipy, kde se Vám moc líbilo, sem s nimi :)

Děkuji

noční život? Nějaké venkovní technopárty/dnb bych uvítal :)
Cena: kolem 25k/os

- Jestli to muze byt Evropa tak urcite "Ibiza".
* Jestli hledas hlavne nocni zivot, parby, tak bych zvolil Ibizu. (navic neni to tam ani drahy, kdyz nevlezes do baru pro snoby kde maji lahev za 2 000Euro)