Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím jestli je ta pravá.

Ahoj, ve třídě se mi líbí jenda holka, a já nevím jestli to cítí i ona ke mně. Mi se bavíme a povídáme si a dneska jsme si i spolu sedli v jídelně, ona se mně pořád ptá jaký mám nejlepší kamarádky a jaký kamarády, jednou i za mě chtěla zaplatit autobus a chtěla vědět kde bydlím a chtěla abych jí to ukázal sám. Prosím poraďtě

Co chceš poradit? Když ani nevíme, jestli je to spolužačka ze základky (ze které třídy), střední školy nebo z fakulty. Mně se líbilo holek ze tříd a neodhodlal jsem se jim to říci (dost často možná dobře, jak šly roky nebylo mi zcela jasné, jestli to někdy byla ostýchavost nebo pud sebezáchovy).
:beer: