Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sex - ochrana

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat, jaké metody, aby jste neotěhotněly, jsou pro vás během sexu nejspolehlivější? Já osobně antikoncepční pilulky nechci, mám k tomu své důvody a cokoliv s hormony automaticky odmítnu. Kondom mě napadl hned, ale chci, aby si to užil i přítel, taky mám strach, že by prasknul a bylo by pozdě... Tabletku "po" nechci. Napadly mě ještě vaginální globule a krém, je to novinka, co si o tom myslíte?
PS: Ani jeden jsme to nedělali, je to pro oba poprvé, tak to chceme mít hezké, ale taky myslím na následky( už dlouho)
Moc děkuju za odpovědi.

loading...

Kondom. Vse ostatni ma prilis malou spolehlivost.
Tabletka "po" neni dlouhodobe pouzitelna antikoncepce, vlastne je to hroznej dryak - ale resi prave ty vzacny situace kdy ten kondom praskne(ale to je fakt vzacny, bezne se to nedeje, zejmena pokud clovek nepouziva cinsky kondomy za korunu kus z aliexpresu).
Pokud chces aby si to uzil i pritel, muzes (pokud nebude protestovat, je dulezity mluvit) nasazovat ty - protoze na samotnej sex ma ten kus gumy mizivej vliv, ale fakt je ze samotny nasazovani je ponekud rusivy, takova neprilis eroticka pauza. Jak je nasazeno, nicemu to neva.
Uzijte si to, i kdyz necekej od toho zazraky, jako u vseho to na poprvy neni uplne ono a teprve casem se clovek zlepsuje.