Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hokej - Prečo všetkých tak moc zaujíma?

Zdravím, nie som vôbec fanúšik takýchto športov ako hokej, futbal atď... preto sa chcem spýtať čo je na tom také úžasné, že veľa ľudí to rado pozerá a radujú sa ak vyhráme? Nechápem to... chovajú sa ako keby teraz ak vyhráme hokej tak každý jeden Slovák dostane na účet milión €. Čo je na tom také skvelé ak vyhráme? O čom to vlastne celé je?

Na debatování máme Debaty. Snad to není tak těžké na pochopení. (Kurt)

Jedná se o celosvětovou reprezentaci země. Lidi to spojuje. Mohou u toho chlastat a radovat se, případně si zanadávat. Pasuje to na všechny základní emoční pudy člověka. A někteří milují hokej jako takový.

To, že na to nemáš chemii, nijak výrazně nesnižuje prestiž tohoto mezinárodního turnaje.

A nejsem ortodoxní sledovač sportu, aby bylo jasno. :-)