Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše oblíbená hudba

Ahoj milí kolegové/milé kolegyně,

chtěl bych se více vzdělat v hudbě, jelikož mi připadá, že poslední dobou poslouchám stále to stejné dokola.

Vím, že existujou různé playlisty na youtube, ale já bych chtěl nějaké tipy od Vás, rozumějte tomu - vaše životní pecky, bez kterých nedáte třeba ani měsíc života. :-D

Moc vám děkuji za vaše tipy a doufám, že si tady uděláme nějakou pěknou poradňáckou knihovničku těch nejlepších songů.

Sdílejte třeba rovnou videa na YT.

:-)

Ešte som zabuol - a tým by som množstvo svojich príspevkov do debaty uzavrel - na jednu veľmi dôležitú vec.

Hudbu si púšťam podľa nálady a okolností. Potrebujem sa ukľudniť alebo skôr nakopnúť? Pri robote počúvam obvykle rýchlejšie skladby, viac elektra. Mám rád aj popové či rockové balady, pri nich by som však za počítačom zaspal.