Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google maps- cyklotrasy

Dobrý den, marně se snažím najít v Google mapách trasu pro cyklisty. Přestože tam mám možnost zobrazenou, nenajde mi žádnou vhodnou cestu. Dělám někde chybu, nebo to u nás ještě nefunguje? Díky

Seznam má má naši zemi projetou mnohem důkladněji než google, takže přes jejich Panoramu (Street view) se podíváš na mnohem víc míst.
Na mobilní aplikaci se dá přepnout i na letecký mapy a dokonce i na tu Panoramu, ale už to vyžaduje datový připojení.
Pro Česko snad lepších map nenajdeš. Jsou tam snad všechny hospody, takže když plánuju cestu i s obědem, tak se předem mrknu, kam zajít.

Já s tím chodím aj po městě.
V lese to zná kdejakou zapomenutou pěšinu, takže se s tím prostě nedá zabloudit. Díky těmto mapám jsem našel místa v okolí, o kterých ani domorodci nevědí, či tam nebyli (su naplavenina v našem maloměstě). Za to Seznamu velkej dík.

Seznam je v tomto prý lepší než google. Nemohu posoudit, pro plánování cest (spíš pěších) používám právě seznam, takže když jsem naposledy zkusil google (kvůli google street, které seznam v zahraničí nemá), jevil se mi dost zmatečný, ale to může být jenom nezvyk. Za to si čas od času půjčuju nějaký ten cestopis a třeba v jednom, kde se cyklisté vydali ne tak daleko (na sever přes německo a polsko a zpět) si seznam chválili (oproti googlu).