Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elon Musk

Koukal.sem že elon musk se chce dostat do vesmíru, na mars pracuje 22hodin denně chápu že se chce stát vládcem marsu ale vážně 18 hodin přehání za chvíli z toho umře a nic z toho mít nebude, jaký je na to váš názor není 22 hodin práce fatální?
Změna předmětu, původně: leon musk (Jan Fiala)

chápu že se chce stát vládcem marsu

Na to jsi dosel jak prosimte ? Muzu se zeptat kolik je ti let jestli to neni tajny ?
* IMHO nejlepsi moznost a scenario ktera se nam lidem vyskytuje. Kdyby na mars leteli americani, rusaci, nebo cinani by to dopadlo mnohem hure jak soukroma nezavysla spolecnost.

- Je to dric, né jak dnesni decka, co se flakaji 1hodinu a uz placou, chapu ze pro dnesni zaostalou a tupou obezni McDonald mladez pracovat muze pripadat nenormalni a uz pracuji prece doma ze si uklidili pokojicek a jeste za to chcou od rodicu zaplatit.

- Za me je Elon Musk borec. To co dokazal on, USA ani z USSR nedokazali za celou dobu existence. Také se mi libi jeho pristup k proti-konkurencnimu boji s "AI", kde zdarma pro verejnost uvolnil jejich [OpenAI] aby i mensi vyvojari meli k AI pristup, né jen AI korporatnich zlodeju a jejich pozice na trhu a vojenstvi.

- Nez bude mars, prvne se pojede jeste na mesic a zacatkem pristiho roka budou probihat pripravne opravy na ISS.
* Musk takle vzdy makal, vzdycky jel naplno jeste pred Paypalem, vsechno si doslova "vydrel" a jeho projekt ho stal prakticky vsechno co mel (i rodinu), udrzel se i pres finanancni krizi USA i kdyz u toho dosel né jen o Paypal a cely SpaceX mel uz nekolikrat na vlasku na finalizaci projektu si musel i pujcit. Nastesti projekt znovu pouzitelnych raket vysel, tak jako DRAGON, nebo FalconHavy ktera bude vyvazet material do vesmiru.
(Takle zkratka vypada clovek co jsi de pevne za svim snem a cilem. U neceho sedet do 3 hodin do rana a vstavat v 6 zazil snad kazdy kdo kdy neco vyvyjel bez ohledu na velikost projektu)