Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ptáček vypadl z hnízda

Čau, na zahradě se nám stala menší nehoda při stříhání černého bezu a z hnízda vypadl malý ptáček. Řekl bych, že to byl vrabec, ale moc se v tom nevyznám. No na zemi, vypadal docela v pohodě, tak jsem ho vzal rukavicemi a dal zpátky do hnízda. Mezitím kolem poletovali nejspíš jeho rodiče a dost na mě pískali. No zajímalo by mě jestli ho přijmou a vše bude ok.
(v hnízdě byl asi sám, jiné mláďata jsem tam neviděl)

Také mě to mrzí. Doma jsme měli rodinu kosů( pani kosovou teda jen jsem tam viděla) s dobrými vyhlídkami do budou cna, bohužel po vylíhnutí ze 4 vajec jeden pryč, druhý nehybný a třetí na okraji hnízda. Jestli vylétli, tak přežil jeden.